SZANOWNI PAŃSTWO

Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. wywodzi się z Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo Handlowego REMBOR Sp. z o.o. W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Produkcyjnego Sicher Bautechnik w latach 2009-2010 Zarząd firmy postanowił, że będzie on stanowił oddzielną spółkę.

Trochę historii...

W 2004 roku uruchomiony został zakład produkujący suszone piaski kwarcowe, które od razu cieszyły się uznaniem klientów – producentów suchej chemii budowlanej. Do dziś oferujemy szeroką gamę suszonych piasków począwszy od podstawowego tzw. „połówki” przez grubsze piaski a kończąc na specjalistycznych żwirkach kwarcowych. Specjalizujemy się w produkcji klejów do glazury i terakoty, posadzek, klejów do systemu dociepleń oraz zapraw.

W listopadzie 2008 roku przejęliśmy znak towarowy i markę Sicher Bautechnik i na bazie własnych piasków uruchomiliśmy produkcję suchej chemii budowlanej.
Pierwszymi wyrobami jakie pojawiły się na rynku (kwiecień 2009) były kleje do: przyklejania płyt styropianowych (Stiro),
do wykonywania warstwy zbrojącej (Stiro X40) i zaprawy klejowe: zaprawa klejowa do glazury i terakoty (Kerami), elastyczna i mrozoodporna zaprawa klejowa do glazury (Kerami Pluss).

Na przełomie maja i czerwca 2009 roku rozbudowaliśmy dział sprzedaży: zatrudniliśmy logistyka i przedstawicieli handlowych a także zbudowaliśmy laboratorium, które wyposażyliśmy w przyrządy niezbędne do badań bieżących produkowanych przez nas wyrobów.

W lipcu 2009 przeszliśmy audyt certyfikacji Zakładowej Kontroli Produkcji i otrzymaliśmy certyfikat ZKP.

We wrześniu 2009 rozszerzyliśmy ofertę produktową o: Kerami Plus Professional, Zaprawę betonową M15, Zaprawę murarską cienkowarstwową, Zaprawę do klinkieru, Zaprawę murarską, Zaprawę tynkarską, Wylewkę jastrychową, Cienkowarstwową wylewkę samopoziomującą.

W listopadzie 2009 naszą ofertę uzupełniliśmy o produkty gipsowe: Klej gipsowy uniwersalny, Gips szpachlowy uniwersalny, Gładź szpachlowa biała, Gładź szpachlowa luksusowa, Szpachla zbrojona włóknem. W tym czasie Nasz Zespół wzmocnili specjaliści od organizacji produkcji, marketingu; została wzmocniona ekipa pracowników produkcji; zmodernizowana została linia produkcyjna i usprawniony został proces produkcji; powstał plan rozbudowy Zakładu o nową automatyczną linię produkcyjną.

Wiosną 2010 oferta produktowa została poszerzona o produkty „mokre” - grunty.

Latem 2010 roku wzbogaciliśmy listę produktów o: Lekki tynk maszynowy, Zaprawę tynkarską maszynową, Stiro W, Stiro W40, Masę podkładową, Tynk akrylowy, Tynk mozaikowy.

Właściciele nie poprzestali jednak na tym, w planach jest dalsze rozszerzenie oferty produktowej. Już w tej chwili nasz zasięg obejmuje niemalże cały kraj. Nieustannie trwają przygotowania do rozbudowy Zakładu, jak również rozpoczęcie sprzedaży eksportowej.

Bardzo dobra jakość naszych produktów, terminowość a co najważniejsze zadowolenie klienta to nasze priorytety.
Jest to możliwe dzięki dobrej organizacji naszej pracy, zgranemu zespołowi i wykwalifikowanej kadrze.

WASZA SATYSFAKCJA TO NASZ SUKCES!!!

Zapraszamy do współpracy – Zarząd i Pracownicy Spółki Sicher Bautechnik

Copyright © 2018 Sicher Bautechnik Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Milenijna 12/14, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel./fax (44) 734-67-91 - 93; (44) 734-63-99
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.sicher-bautechnik.com/o-firmie/