1 2 3 7 8 6 5 4 9 10 13 14 16 15 12 11

Wybierz interesujący Cię region

1 region
Region obejmuje: Województwa: północno-zachodnia część mazowieckiego (lewa strona Warszawy), warmińsko-mazurskie Miasta: lewa strona Warszawy, Płock, Pułtusk, Żyrardów, Olsztyn
Handlowiec odpowiedzialny za region: Anna Zagórska 500 490 361 anna_zagorska@sicher-bautechnik.com
2 region
Region obejmuje: Województwa: wschodnia część mazowieckiego Miasta: prawa strona Warszawy, Legionowo, Serock
Handlowiec odpowiedzialny za region: Ewa Kajma 504 911 584 ewa_kajma@sicher-bautechnik.com
3 region
Region obejmuje: Województwa: południowa część mazowieckiego, wschodnia część łódzkiego Miasta: Radom, Grójec, Szydłowiec, Nowe Miasto, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Opoczno
Handlowiec odpowiedzialny za region: Elżbieta Rzeźnik 504 911 708 elzbieta_rzeznik@sicher-bautechnik.com
4 region
Region obejmuje: Województwa: południowo-wschodnia część łódzkiego, północna część świętokrzyskiego Miasta: Piotrków Trybunalski, Radomsko, Włoszczowa, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski
Handlowiec odpowiedzialny za region: Kamila Grudzińska 509 224 525 kamila_grudzinska@sicher-bautechnik.com
5 region
Region obejmuje: Województwa: lubelskie Miasta: Lublin
Handlowiec odpowiedzialny za region: Katarzyna Misztal - Stryczniewicz 512 598 357 katarzyna_misztal@sicher-bautechnik.com
6 region
Region obejmuje: Województwa: podkarpackie Miasta: Rzeszów
Handlowiec odpowiedzialny za region: Adrianna Helwin, Lucyna Urban 511 433 776, 503 198 487 adrianna_helwin@sicher-bautechnik.com lucyna_urban@sicher-bautechnik.com
7 region
Region obejmuje: Województwa: małopolskie Miasta: Kraków
Handlowiec odpowiedzialny za region: Anna Pacura 500 490 334 anna_pacura@sicher-bautechnik.com
8 region
Region obejmuje: Województwa: południowa część świętokrzyskiego, północna część małopolskiego, południowo-wschodnia część śląskiego Miasta: Pińczów, Busko Zdrój, Miechów, Olkusz, Katowice, Zawiercie, Bielsko-Biała, Ruda Śląska
Handlowiec odpowiedzialny za region: Katarzyna Kalarus 503 198 478 katarzyna_kalarus@sicher-bautechnik.com
9 region
Region obejmuje: Województwa: opolskie, północno-zachodnia część śląskiego Miasta: Opole, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice
Handlowiec odpowiedzialny za region: Sylwia Szmigiel 504 911 668 sylwia_szmigiel@sicher-bautechnik.com
10 region
Region obejmuje: Województwa: zachodnia część łódzkiego, wschodnia część wielkopolskiego Miasta: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Brzeziny, Łowicz, Kutno, Wieluń, Sieradz, Łęczyca; Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Konin, Turek, Koło
Handlowiec odpowiedzialny za region: Agnieszka Lach 502 524 544 anna_czeszejko@sicher-bautechnik.com
11 region
Region obejmuje: Województwa: kujawsko-pomorskie Miasta: Bydgoszcz, Toruń
Handlowiec odpowiedzialny za region: Magdalena Budryca 512 598 268 magdalena_budryca@sicher-bautechnik.com
12 region
Region obejmuje: Województwa: pomorskie, zachodnia część warmińsko-mazurskiego Miasta: Gdańsk, Elbląg, Iława, Braniewo
Handlowiec odpowiedzialny za region: Karolina Stala 504 911 706 karolina_stala@sicher-bautechnik.com
13 region
Region obejmuje: Województwa: zachodnio - pomorskie Miasta: Koszalin, Biłgoraj, Szczecinek, Świdwin, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Gryfice, Łobez, Wałcz, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świnoujście
Handlowiec odpowiedzialny za region: Ewelina Krupińska 786 865 690 ewelina_krupinska@sicher-bautechnik.com
14 region
Region obejmuje: Województwa: wielkopolskie Miasta: Poznań
Handlowiec odpowiedzialny za region: Jolanta Górka 504 911 631 jolanta_gorka@sicher-bautechnik.com
15 region
Region obejmuje: Województwa: lubuskie Miasta: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski
Handlowiec odpowiedzialny za region: Anna Cieślak 503 198 489 aneta_filipowska@sicher-bautechnik.com
16 region
Region obejmuje: Województwa: dolnośląskie Miasta: Wrocław
Handlowiec odpowiedzialny za region: Anna Michalik 500 490 315 anna_michalik@sicher-bautechnik.com

Dane adresowe

Sicher Bautechnik Sp. z o. o.

ul. Milenijna 12/14
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel./fax 42 237 19 00
www.sicher-bautechnik.com
e-mail: biuro@sicher-bautechnik.com

NIP: 7732458802

Regon: 101008118

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS

KRS Nr: 0000376187

Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł

Numery wewnętrzne

Sekretariat: 23

sekretariat@sicher-bautechnik.com

Biuro: 21

biuro@sicher-bautechnik.com

Dział sprzedaży/zamówień: 33

paulina_szadkowska@sicher-bautechnik.com
marta_pakowska@sicher-bautechnik.com

Dział Transportu: 30, 32

logistyka@sicher-bautechnik.com
karolina_blazejewska@sicher-bautechnik.com

Dział Marketingu: 22, 31

magdalena_kociura@sicher-bautechnik.com

Dział Księgowości: 36, 37

ksiegowosc@sicher-bautechnik.com

Laboratorium: 20

laboratorium@sicher-bautechnik.com

Zaopatrzenie/Zamówienia surowców: 29

mariusz_szadkowski@sicher-bautechnik.com

CZ

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Szukasz odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz – odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. EN